Hakkımızda

  • Site adresi: https://diyetgunu.com
  • Kuruluş: 9 Aralık 2022
  • İletişim adresi: bilgi@diyetgunu.com

DiyetGünü, sağlıklı beslenme konusunda birçok kategoride yayın yapan bir blog sitesidir. Sitemizin amacı ziyaretçilerimizin doğru bilgiye en yalın haliyle ulaştırmaktır. Kadın veya erkek ayrımı gözetmeden tüm ziyaretçilerimizin ihtiyaç duyduğu sağlık ve beslenme içeriklerine yer verip, faydalı bilgiler edinmesini hedefliyoruz.

Sitemizde yer alan sağlık kategorisi altında sağlıklı bir yaşam için uzmanlar tarafından paylaşılan ipuçlarını, bitkisel ürünlerin kanıtlanmış faydalarını, hastalıklara iyi gelen besinleri ve benzer konularda uzman görüşlerini paylaşıyoruz.

Diyet kategorisi altında kilo almak, kilo vermek ya da mevcut formunu korumak isteyen ziyaretçilerimizin ihtiyaç duyduğu içerikleri paylaşıyor; popüler diyet türlerinin uygulaması konusunda rehberlik ediyor, sağlıklı ve doğru diyet yapma konusunda önayak oluyoruz.

Kalori kategorisi altında besinlerin, Türk mutfağında ve yabancı muftaklarda yer alan yemeklerin, kahvaltılıkların, hazır gıdaların, salata ve mezelerin kalori değerleri hakkında paylaşımlarda bulunuyoruz.

Sitemizin bir diğer ana kategorisi olan Yemek Tarifleri kategorisinde ise adından da anlaşılacağı üzere yemek tariflerine ve uygulanış şekillerine yer veriyoruz. Bu kategoride Türk mutfağı, Amerikan mutfağı, İngiliz mutfağı, Çin mutfağı ve tüm uluslar arası mutfaklarda yer alan yemekleri görebilir, gerekli malzemeleri ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

diyetgunu.com olarak paylaştığımız içeriklerin tamamının bilimsel olarak kanıtlanmış ve uzmanlar tarafından önerilen bilgilerden oluştuğunu belirtmek isteriz. Aynı zamanda sağlık konusunda her vücudun farklı bir yapıya sahip olması nedeniyle sitemizde ya da internet ortamında farklı bir sitede edineceğiniz bilgileri doktorunuzun kontrolü ve onayı ile uygulamanızı tavsiye ederiz.

Sitemiz ile ilgili görüş, öneri ve talepleriniz için bilgi@diyetgunu.com e-posta adresine mail gönderebilir ya da İletişim sayfamızı ziyaret ederek hızlı iletişime geçebilirsiniz.


KÜNYE

Unvan: Diyet Günü

Genel Yayın Yönetmeni: Hakan Urla

İçerik Yazarları: Bahar Saygılı, Funda Akyel, Ahmet Taşra

Tasarım ve Geliştirme: Cemal Kopuz

Reklam Yöneticisi: Lukas Nkodou

Başa dön tuşu